| Daria a întrebat:

TVD:Ce s-a intamplat cu Alaric, de ce acum e Klaus?thinking

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Buna happy
si eu ma uit la Tvd love struck
Alaric este doar un intermediar.in niciun caz nu e Klaus. spiritul lui Klaus este in corpuul lui Alaric.
sper sa nu ramana asa mult timp!

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Mersi pentru funda happy

| bea_6905 a răspuns:

Printr-o vraja, Klaus a intrat in corpul lui Alaric, mai bine zis sufletul lui, sa zic asa. E o miscare inteligenta, putem spune; deoarece daca cineva il omoara, il omoara pe Alaric, nu pe Klaus.

| Beibii_6447 a răspuns:

Printr-o vraja, spiritul lui Klaus a intrat in Alarichee hee Pentru ca el sa poata afla mai multe lucruri, cu ajutorul corpului lui Alaric.hee hee

| Beex a răspuns:

Klaus e posesorul lui Alaric acum. Adica Klaus e in corpul lui Alaric. E fooaaarte interesant filmul acumlove struck il ador! abia astept episodul urmatorbig grin