| JimJones a întrebat:

In filmul,, The Revenant" Leo di Caprio a dormit intr-o carcasa de animal. Ce animal era?

5 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Tauntaun.

A, nu, scuze, intr-un tauntaun a dormit Luke Skywalker în Imperiul Contraatacă.

| Justme1997 a răspuns:

Cal

| JimJones explică (pentru Justme1997):

Va multumesc tuturor din inima pentru aceasta informatie atat de pretioasa pentru mine. Va iubesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cal.

| Ana7807820 a răspuns:

Calul de care s-a folosit ca sa mearga pentru ca avea probleme grave cu coloana vertebrala, dupa care au ajuns intr-o padure pe timp de iarna, iar Hugh Glass (Leo Di Caprio) l-a sacrificat ca sa se hraneasca si sa adaposteasca in el pana se termina viscolul acela cumplit.
Am revazut filmul ieri seara!