| Li200La a întrebat:

În 'Jurnalele Vampirilor', Klaus va fi cu Caroline? Si dacă da, în ce sezon?

Răspuns Câştigător
| AdelinaADe2578 a răspuns:

Nu.M-am uitat la toată seria.Doar se sărută. Caroline ajunge să fie cu altcineva, dar nu vreau să stric surpriza

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu mai stiu in care dar da

| SummerR a răspuns:

O să fie câteva scene care dau impresia că ei o fi împreună, însă asta nu se va întâmpla. Klaus o să plece din Mystic Falls.

| Kiwibibilă a răspuns:

Ajung la un moment dat sa fie impreuna pe la sezonul 4 sau 5 cred.

| AlxCr a răspuns:

Nu, Klaus v-a pleca din Mystic Falls, vor fii doar cateva momente cu ei, vizionare placuta!