| roxana_3458 a întrebat:

Klaus din jurnalele vampirilor este omorat?

7 răspunsuri:
| LenaleMinato a răspuns:

Nu,nu este si sper sa nici nu fie love struck

Răspuns utilizator avertizat
| LenaleMinato a răspuns (pentru roxana_3458):

Oarecum big grin

| Anonima264 a răspuns:

Nu si nu prea sunt sigura ca va fi omorat din cauza lui caroline...

| kristinne a răspuns:

Am vizionat episodul 8 din sezonul 4 si Klaus e in viata si nu cred sa fie omorit deoarece s-a facut mai bun din cauza lui caroline

| pistika a răspuns:

In episoadele aparute pana acum nu este omorat si nici producatori nu vor sa fie omorat din cauza lui Elena si a lui Damon pentru ca producatori sau certat cu scriitoarea ca si ei doi sa formeze un cuplu si de aceeea nu este omorat Klaus

| Myyca a răspuns:

Pana acum nu si nici producatorii nu vor sa fie omorat.