| georgia99 a întrebat:

Stie cineva in ce episod si din ce sezon al serialului jurnalele vampirilor, Bonnie vrajitoarea "moare" dar era doar o vraja pt al pacali pe Klaus?

Răspuns Câştigător
| Beccaaa a răspuns:

Cred ca te referi la episodul 18 sau 19 (nu mai știu sigur) din sezonul 2. Atunci a 'murit' la acea petrece în stilul anilor 60'.

5 răspunsuri:
| Tkn a răspuns:

Daca tin bine minte in Sezonu 5 episodul 3, si da, moare pe bune, sigur nu este o vraja de a-l duce in eroare pe Klaus...trist, dar nu ai ce face... funda?

| georgia99 explică:

Multumesc mult:*

| OnuOnulică a răspuns:

În sezonul 2 episodul 18.

| faramatania a răspuns:

TVD sez. 2, ep.18 - The Last Dance

| Simion_Ana_2000 a răspuns:

Sezonul 2 episodul 18 happy