| bossulbossboss a întrebat:

In legatura cu serialul de aseara "Pariu cu viata" cand a murit Andrei in masina credeti ca e adevarat?

9 răspunsuri:
| logatcamembru a răspuns:

Nu.a avut grija sa nu pateasca nimic.s-a ranit doar in serial.big grin

| IonutAxi a răspuns:

Nu e adevarat nimic..sunt doar filme "prostii de filme "

| Yasmine18 a răspuns:

Nu este adevarat au avut grija sa nu pateasca nimic.Cu toate ca pare foarte real.Eu nu cred ca a murit nici in film.

| AnonimNeamt a răspuns:

A sarit inainte sa explodeze masina o sa vezi.Iar acum andrei incearca sa castige iar pe ioana.bafta.fundita?

| KingofWaR1 a răspuns:

Eu cred ca Andrei nu a murit.Sange fals----->masina falsa...A iesit repede si pe masina s-a proiectat foc. Funda?

| Lola23 a răspuns:

Da nu a murit...si in orice film oamenii nu mor, adica crezi ca raluca(adela popescu) chiar a ramas surda?raised eyebrows NORMAL CA NU!

| PRINCESS_8640 a răspuns:

Ai invedere in serial daca a murit sau in realitate chiar?

| Doarpentrufete a răspuns:

Andrei nu a murit! Intrebarea sigur si-o pun toti: Cum nu a murit!? Masina a explodat!
Intr-adevar! Masina a explodat dar intr-un articol spune si citez:
"Andrei incearca sa ii recastige inima Ioanei la Balul de Absolvire care se intalneste cu noul adversar numit Liviu!"Funda?

| unknownn a răspuns (pentru Doarpentrufete):

"Intrebarea sigur si-o pun toti: Cum nu a murit!? Masina a explodat!"
De ce esti tu asa sigura ca si-o pun toti? Uite ca eu nu mi-am pus intrebarea asta.Lucrez in domeniu si stiu cum se fac chestiile astea.