| tzuria79 a întrebat:

In primul rand vreau ceva seriozitate, nu-i o gluma. Acum ceva ani, am vazut pe un post de TV, o emisiune, mai clar cred ca un episod, despre o femeie de 407 kilograme. Avea 2 fete, si a murit cand a ajuns la 250. Era destul de tanara. Cum o chema pe aceasta femeie, sau unde pot revedea cazul?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu stiu, dar banuiesc ca te referi la stirea despre ceea mai grasa femeie din lume, caare a cantarit 725 kilograme cand a murit.
Inainte ea a reusit sa se slabeasca considerabil in urma unui tratament, dar s-a ingrasat din nou.
https://www.antena3.ro/......97867.html