| Martsje a întrebat:

Încerc să-mi aduc aminte denumirea unui serial, dar nu reuşesc în nici un fel. Serialul a fost difuzat anul trecut, vara sau toamna, nu mai tin minte exact, pe tvr1, a avut puține episoade, cred că vreo 13, nu stiu exact limba, dar eu cred ca era portugheză, sau ceva ce semăna cu spaniola şi era despre o fată, brunetă, cu părul lung, creț, deosebit de frumoasă, pe care tatăl ei a dus-o cu forța la mănăstire.
Trebuia să devină călugăriță, însă intre timp s-a indragostit de ea un cont, sau rege, ce era el, si, in cele din urma, au avut si un copil. Tin sa precizez un lucru, el avea sotie si amante multe, insa nici una dintre ele nu-i trezeau interesul. Dar, de cand a intalnit-o pe fata asta, totul s-a schimbat.

Răspuns Câştigător
| vali1985 a răspuns:

Madre Paula.

| Martsje explică (pentru vali1985):

Multumesc mult! Am cateva zile bune de cand tot caut sa-mi afuc aminte denumirea filmului acestuia.

1 răspuns: