| RainbowGirly a întrebat:

Îşi mai aminteşte cineva de desenul acesta?
Se difuza pe minimax când eram mică şi era despre o familie de iepuri. Țin minte că nu aveau mamă şi stăteau cu tatăl şi bunica şi erau mai mulți iepuraşi frați. Ştie cineva cum se numea?

Răspuns Câştigător
| Alexandra1859 a răspuns:

Iepurașii Clopoțel. Si eu le vizionam si imi plăceau foarte mult!

2 răspunsuri:
| vladtheo a răspuns:

Șorichiț

| RainbowGirly explică:

L-am găsit însfârsit în engleză: The bellflower bunnies nu stiu cum se numeste în română. Stie cineva?

| Alexandra1859 a răspuns (pentru RainbowGirly):

Iepurașii Clopoțel. Si eu le vizionam si imi plăceau foarte mult!