| katty_6203 a întrebat:

La ce emisiuni va mai uitati acum la tv(afara de filme)?

5 răspunsuri:
| GoldwinNn a răspuns:

Top Gear
Tehnici esentiale de supravietuire
Supravietuire in doi
Gadget Show

| ruzycciocolata a răspuns:

In puii mei,schimb de mame, fenomene stranii, 101dogs\cats\pets...

| carmen111 a răspuns:

Burlaql,cronik krcotashilor,schimb de mame, yntrecerea anilor, sa te prezint parintzilor...

| ViseMaicăVise a răspuns:

In puii mei (s-a terminat crying ), Divertis, Cronica carcotasilor, Dansez pentru tine, Romanii au talent, Strutter, mai era pe MTV Pranked si Fist of zen

| neplaceneplace a răspuns:

Pai : burlacul, castigi in 60 de secunde, povestiri de noapte, de pe mtv : Date My Mom, Double shot at love
Next Plain Jane Southpark Strutter When I Was 17, Happy Hour...