| anonim_4396 a întrebat:

La ce seriale vă uitați acum? Îmi recomandați niște seriale la care să mă uit? Nu vă pot da fundă la toți, dar o să vă dau evaluări pozitive dacă vă place happy

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Profiler: Psihologia crimei - vechi dar foarte bun. Millennium - la fel, vechi dar la fel de bun.

| numedeutilizator2 a răspuns:

Sex Education, TeenWolf, Prison Break, The Orange is The New Black, Stranger Things

| RAY a răspuns:

Acum am descoperit unu cu povesti din folclorul american, la asta ma uit, ceva gen 50 frici, las ca iti trimit link acum is pe tel

| Adry05 a răspuns:

Mă uit acum alternativ în funcție de stare la Peaky blinders, friends, chestiuni de familie, 13 reasons why

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Ms Ray, de când ești femeie ai devenit mai drăguță cu mine. ❤

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Poza noua cu mine https://ibb.co/pdK9T5s

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Ok, încep să mă sperii.

| sarah103 a răspuns:

La casa de papel, The Vampire Diaries, American Horror Story! happy

| Denisa2345 a răspuns:

The 100
Lucifer
Once upon a time
Sabrina
Grimm
Fete cuminti
Riverdale
Atipic
Calugarita razbonica
Ordinul secret
Shadow hunters
Crescandu-l de Dion
Insatiable
Niciodata nu am...
Fabrica de bani
Seriale pe care le-am vazut si mi-au placut.In momentul de fata ma uit la Pretty little liars

| Devil21 a răspuns:

La casa de papel
Peaky blinders
Tvd
The end of the *** world

| mentholinks a răspuns:

Tanar si nelinistit