| MasterPas_LeXu_1990 a întrebat:

La serialul LOST... sunt si alte videoclipuri aditionale in afara de episoadele in sine? Intreb asta pentru ca la un moment dat am vazut un videoclip in care Benjamim a intrat intr-o camera Dharma in care erau 2 angajati de-ai lor si le zice sa se opreasca din muncit pentru ca Dharma nu mai exista.Si ala nu era parte din niciun episod din seria LOST. ASTEPT RASPUNS si dau funda!

5 răspunsuri:
| RazvanVlad a răspuns:

Da exista un episod de 10 minute in care explica da unde venea mancarea pe insula, nu mai stiu cum se numeste dar din cate imi amintesc este din 2010

| MasterPas_LeXu_1990 explică (pentru RazvanVlad):

Hm...prea putine detalii...

| RazvanVlad a răspuns (pentru MasterPas_LeXu_1990):

Am tot cautat The New Man in Charge este numele episodului il gasesti si pe youtue pentru ca dureaza 10 minute

| MasterPas_LeXu_1990 explică (pentru RazvanVlad):

Da,l-am gasit pe trnt si subtitrat.f bn...presupun ca nu mai sti altele.

| MasterPas_LeXu_1990 explică (pentru RazvanVlad):

Da l-am gasit...super...ar fi fain sa tot fie de-asteahappy