| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa-i fac un videoclip cu camera web a laptopului? Nu poze, ci videoclipuri. Astept raspunsurile. DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Nowingsangel a răspuns:

Cel mai simplu e sa downloadezi Picasa :) E un program care foloseste camera laptopului sa fimeze/fotografieze. Si dupa poti sa scoti si poze din videoclip :). http://picasa.google.com/

| MihneaIsBack a răspuns:

Te poți duce pe youtube, după aceea pe Upload a video. Selectezi record using webcam. După ce înregistrezi videoclipul poți folosi un program cu care poti descărca videoclipuri de pe youtube.
Sau dacă ai un anumit tip de laptop DELL, poți găsi pe el o aplicație cu care te poți filma și poza.