| Kolors a întrebat:

La sfarsitul sezonului 2 din Feriha am citit ca ea si mama ei vor fi impuscate de Halil,as vrea sa vad si eu partea aia, nu am gasit-o nicaieri(partea cand sunt impuscate).

Răspuns Câştigător
| pengudm a răspuns:

Nu arata nicaieri aceasta parte, din pacate. Dar, mai multe date poti afla urmarind ultima parte a episodului 68 pe "YouTube". Tot ce trebuie sa faci este sa scrii acolo "AFK-68RO" si iti va da toate partile. In ultima parte a acestui episod o arata pe politista Can citind un reportaj pe internetwinking