| yloveyou1 a întrebat:

La televizor... ce sezon din true blood este? Si cand este?

Răspuns Câştigător
| Andraandra_8595 a răspuns:

Pai sezoanele trecute erau in fiecare vineri la ora 22:00 si era reluare duminica, dar nu mai stiu exact ora cred ca duminica era 23:00...vor fi pe HBO si conform internetului sezonul 5 va aparea in data de 8 sau 15 iunielove struck

3 răspunsuri:
| crazyinlove a răspuns:

Aww...Si mie imi place la nebunie dar il urmaresc pe serialepe.net

| Andraandra_8595 a răspuns:

Deocamdata la televizor nu mai sunt episoade din true blood pentru ca s-a terminat sezonul 4. Sezonul 5 va aprea la vara, nu se stie inca exact cand, dar daca vrei sa vezi episodele gratis poti intra pe google si acolo cauti true blood si gasesti cu siguranta un site cu toate sezoanelelove struck. Sper ca te-am ajutat:*

| yloveyou1 explică (pentru Andraandra_8595):

Dar in ce zi erau si la ce ora?

| Andraandra_8595 a răspuns (pentru yloveyou1):

Pai sezoanele trecute erau in fiecare vineri la ora 22:00 si era reluare duminica, dar nu mai stiu exact ora cred ca duminica era 23:00...vor fi pe HBO si conform internetului sezonul 5 va aparea in data de 8 sau 15 iunielove struck