| AlinThfjdjdfn a întrebat:

M-am uitat la un film cam din perioada 2009-2013 cu o tipa care se intoarce la tatal ei dupa cativa ani. Aceasta era casatorita cu un om de afaceri care a ajuns la puscarie, iar ea a ramas pe drumuri. Ea parca era cantareata intr-un bar unde si-a cunoscut sotul. Aceasta sta o perioada la tatal ei, unde se intalneste cu sora ei mai mare care avea 3 copii. Cu aceasta ocazie afla ca sora ei era suparata ca ea a trebuit sa aiba grija de tatal lor, iar ea a plecat. Dupa un timp, aceasta descopera un vechi prieten care este doctor in prezent. Cand doreste sa faca un pas asupra unei relatii, sotul ei iese din puscarie si revine la vechea viata. Stiti cumva care este numele filmului?

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Seamănă, întrucâtva, cu Angel in the Family (2004)
Vizionează filmul integral, nu te rezuma la a-i citi doar descrierea pe imdb.

| AlinThfjdjdfn explică (pentru floresdemayo):

Nu este acesta. L-am vazut de doua ori filmul. Oricum, multumesc

| floresdemayo a răspuns (pentru AlinThfjdjdfn):

Dar unde l-ai vizionat? La TV? Pe ce post, în ce an?