| dinutza a întrebat:

Mă ajută și pe mine cineva? Am văzut acum vreo 4-5 ani, un film animat cu o familie de eroi. Tatăl avea o super-putere, mama se lungea, fiica-se făcea invizibilă, fiul mai are - fugea foarte repede, iar ăla micu-se făcea de fier.Mai țin minte că aveau uniforme roșie cu albastru pare-mi-se happy Cine știe cum se numește să-mi spună și mie. Fundă! happy

Răspuns Câştigător
| kzd a răspuns:

Incredibilii? http://www.youtube.com/watch?v=zq_eLHRPerk

3 răspunsuri:
| Lynna a răspuns:

Incredibilii se numesc.

| IT4Ever a răspuns:

Fantastic Four sau Cei Patru Fantastici se numeste cred ca happy

| OanaRalucaPorumb a răspuns:

Incredibilii