| Alex_Tăşcan_1999 a întrebat:

Ma scuzati, de mult timp tot caut un film bun de actiune si nu gasesc. + ca am netu foarte slab si la mine daca imi pun un film la incarcat dureaza foarte mult..si daca puteti sa imi spuneti un film bun de actiune va rog. Funda

Răspuns Câştigător
| Obertinschi_Larisa_1997 a răspuns:

Salt, X-Men: Days Of Future Past, 47 Ronin, Dead Man Down :3

3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

The Expendables 3 (2014)

| aXandra a răspuns:

Prizonier în timp (Edge of tomorrow)

| Florinx123 a răspuns:

Transporter, Clash of titans, Force of Execution, Stolen, American Ninja - ( este un film vechi dar merita vizionat),