| Claudia132345 a întrebat:

Mai de mult am vazut un film Nu mai stiu cum se numeste va voi spune ceva despre el.
Erau o fata si un baiat si in casa lor era o fantoma si baiatu acela a pus o camera etc daca nu v-ati prins va voi mai povesti

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Paranormal Activity (2007)
http://www.cinemagia.ro/filme/paranormal-activity-44339/
vezi și celelalte din serie:Paranormal Activity 2, 3, 4 (2010/2011/2012/),Paranormal Activity: The Ghost Dimension (Oct. 2015), sau Paranormal Activity: The Marked Ones (2014)//mai poți vedea,cu aceeași temă, parodiile:A Haunted House 1 și 2 (2013/2014)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Activitate paranormala
Sunt mai multe variante de film.
Tu spui de acela in care el a murit pana la urma si ea a sfarsit posedata. A fost super.

| Tinna666 a răspuns:

Si filmul se termina disparand amandoi.l-am vazut..si intrebarea ta care este? cum se numeste filmul.sau?

| EM_Mihaela_2000 a răspuns:

Paranormal activity!