| anonim_4396 a întrebat:

Ieri am fost la o prietena si mi-a povestit un film de groaza, era vorba despre 2 prietene,la una dintre ele ii placea o formatie si a plecat cu iei, si cica a intrat un demon in ea si de fiecare data cand facea sex cu un baiat la sfarsit il manca, prietena ei era virgina si a hotarat sa o faca cu iubitul ei care era tot virgin.Ei erau intr-o casa sau nu mai stiu unde si deasupra in camera de sus era prietena ei si facea sex cu altu, ea (pritena virgina) a vazut ca tavanu e plin de sange si si-a dat seama ca prietena ei il mancase pe partener, si ea a inceput sa planga, si iubitul ei a intrebat-o"o am prea mare?"...dar ea plangea de altceva.Va rog imi puteti spune cum se numeste filmul? Dau Funda! kiss

Răspuns Câştigător
| MrRava13 a răspuns:

Jennifer's body. Funda?

3 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Se numeste cumva Jennifer s body?
A fost pe HBO de multe ori si cred ca asta este.

| MrSpooky a răspuns:

Daca ai reformula, poate ti-as putea ajuta...

| aNNoN a răspuns:

Maaama dc credea ala ca plange fatalaughing ca o are ala prea marerolling on the floor