| TheHobbitHere a întrebat:

Merita sa încep sa ma uit la Game of Thrones? Păreri pro și contra.
Și o mica descriere dacă puteti

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu l-am văzut pentru că nu-mi plac serialele de genul. Însă, din câte am citit e un serial foarte bun care merită văzut.

| hjkgkj a răspuns:

Merita.
La inceput s-ar putea sa ti se para plictisitor, dar mai tarziu te prinde.
Mai ales, incepand cu sezonul 4 totul devine din ce in ce mai interesant.
Oricum in momentul de fata depinde ce gusturi ai in materie de seriale, Game of Thrones fiind genul de actiune, razboi si strategie combinata cu drama si destul de multe scene de sex.

| TheHobbitHere explică (pentru hjkgkj):

Imi plac actiune, drama, restul nu mi plac