| anonim_4396 a întrebat:

Merita sa ma apuc de vizionat Boruto? Chiar este o continuare buna a seriei Naruto? Adica, mi se pare cam nasol cum sunt gandite personajele (cat si la aspect) si acum Naruto fiind doar un simplu pion.

Răspuns Câştigător
| RoCkKiD a răspuns:

Sincer, nu e extraordinar si nici naruto nu a fost vreo chestie exceptionala dar m-am uitat atata vreme la el ca nu ma pot opri, trebuie sa vad cum se termina. Deci no, merita pentru nostalgie, + ca naruto e total badass in asta dar na, nu-l baga in schime prea des ca nu ar avea farmec sa ii scuture pe toti cu o palma.

Daca vrei titluri similare ai Bleach, Fairy tail, One piece, Black Clover (asta e nou). Tot multe episoade si cam aceiasi chestie.

3 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

M-am uitat 11 ani la Naruto, dar la Boruto pur si simplu nu pot. Ma simt mintit. happy
Mai bine termina in glorie, fara continuarea asta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Plato):

Atunci, stii un anime destul de cunoscut ce se aseamana cat de putin cu Naruto?

| Plato a răspuns (pentru anonim_4396):

M-am mai uitat la SoulEater.