| Kinus12 a întrebat:

Merita sa ma uit la filmul Dredd (2012)?

10 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Daca iti plac filmele de actiune cu mult sange atunci merita.

| IonutzWoW a răspuns:

Este un Sci-fi foarte bun, insa depinde daca iti plac filmele de acest gen. Eu nu sunt un fan al sci-fi-ului insa acest film mi-a placut

| faramatania a răspuns:

Un film chiar bun, destul de tensionat, cu scene de acțiune 100%.Un Mega City One gothic domină o lume destul de gri, iar pe motocicletele temperamentale, judecătorii încearcă să-i aducă liniștea, dar nu fără violență, sânge si arme în exces.Captivant.Merită vizionat.

| Azµre a răspuns:

Da, e bunicel filmul... eu m-am uitat pentru actori. Și e ok.

| greyhound a răspuns:

Nu-i rau, ce pot sa zic. Mai bine decat Twilight

| Kinus12 explică:

Pai am ascultat de sfaturile voaste si mie sincer, scenele, actiunea, povestea mi s-au parut foarte slabe.Mai ales rolul lui Karl Urban a fost dezamagitor.Cel putin, mie nu mi-a placut

| endeavour a răspuns:

Depinde daca iti plac genurile acelea de filme, eu m-am uitat si e superb...nu cred ca iti vei irosi timpul vizionand filmul

| Kinus12 explică (pentru endeavour):

M-am uitat si iata ca 95 minute au pierdut din viata

| CatalinaMaria17 a răspuns:

Da,merita.

| Raluka01 a răspuns:

Da, merita vazut acest film.