| anonim_4396 a întrebat:

Merita urmarit anime-ul 'Death Note'? E singurul anime ce iti pune mintea la incercare, e un joc de logica si supranatural.

9 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Da, a fost okay pana la mijloc si o sa intelegi de ce laughing dupa moartea la unu.

| anonim_4396 explică (pentru Crackman):

Uhhhh, chiar nu voiam spoilere de genul laughing

| StrongHeart a răspuns:

Ti-ai raspuns singur.

| anonim_4396 explică (pentru StrongHeart):

Nu, nu am facut asta. Am mentionat ceea ce ma atrage la el... este un fel de a spune 'pentru ca'.

Răspuns utilizator avertizat
| CreepyCrow a răspuns:

De ce nu? nu e chiar singurul de genul asta, dar iti sugerez sa il urmaresti cu atentie altfel e usor sa pierzi firul si asa nu mai are sens

| ThyDoom a răspuns:

Da, cu siguranță merită.
Îți recomand și Monster. O să te năucească.
Ar mai fi Ergo Proxy, Shiki, Darker Than Black, Steins; Gate.

| Cosmo636 a răspuns:

Uita-te la primul episod si daca iti place uitate in continuare.
Fiecare om are o opinie diferita.