| Lovepets a întrebat:

Niste animeuri de dragoste va roog frumossad, ca am cauta si nu gasesc animeul potrivit sad Va rog dati-mi niste ideiisad

4 răspunsuri:
| iPetraAnime a răspuns:

Nana- e un anime super, e pe la episodul 12( il difuzeaza din nou la Animax); incepe de luni pana vineri la 22:35. ti-l recomand. abia astept sa vad ce se intampla in episodul de azi.

| Lovepets explică:

Eu vreau ceva legat de adolescenti care merg la scoala etc si nu gasescsad

| ByankaMarya a răspuns (pentru Lovepets):

Uita-te la:Baka to Test to Shoukanjuu
Baka to Test to Shoukanjuu Ni
D. N. Angel
Full Metal Panic? Fumoffu
Infinite Stratos
Maji de Watashi ni Koi Shinasai!
Shakugan no Shana
Shakugan no Shana II
Shakugan no Shana S
Shakugan no Shana III*
Clannad
Clannad after story
Fruits Basket
Sora no Otashimono
Sora no Otashimono Forte
Vampire Knight
Vampire Knight Guilty
Kaichou wa Maid-sama
Ouran Hight School Host Club
Rosario + Vampire
Sper ca te-am ajutat

| perusita a răspuns:

Vampire knight,, clannad, paradisse kiss, uraboku si cam atatea stiu. sper ca te-am ajutat:*