| UmbraDeVulpe a întrebat:

Niste filme de dragoste care in loc sa fie cu un barbat si o femeie de aceeasi varsta sau de varsta cat mai apropiata sa fie invers? De preferat in care barbatul sa fie tanar si femeia mai in varsta, pentru ca na, mie imi plac foarte mult si femeile in varsta, deci mi-ar placea sa vad si astfel de filme. Deci filme de dragoste, nu por no

12 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dullcat te ai prostit de tot, acum la batrinețelaughing

| dullcat a răspuns:

Poate ti-ar placea https://www.imdb.com/title/tt0421715/

Răspuns utilizator avertizat
| dullcat a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Eu nu ma uit la din astea, dar gasesti multe liste la un search: https://www.imdb.com/list/ls570996883/

Răspuns utilizator avertizat
| dullcat a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Cu placere.

| dullcat a răspuns:

CristiDinBucuresti, nu stiam ca la aproape 30 de ani esti batran.Fa-ti un control, e grav daca gandesti asa.

Pune mana si mai cultiveaza-te, fiindca Strania poveste a lui Benjamin Button nu e vreo poveste xxx cu fetisul pantofilor, asa cum iti place tie.E realizat dupa o carte foarte buna.

| lpavel a răspuns:

laughing nu exista asa ceva dar la comanda ta se va inventa ceva dar nu va fi nici ala real... laughing

| minrest a răspuns:

Realitatea bate filmul, studiaza relatia dintre presedintele Macron si profesoara lui de istorie, Prima Doamna a Frantei, cu 20 de ani mai in varsta, relatie inceputa pe bancile scolii si care e greu de spus ca nu a fost benefica cel putin pentru Macron.

Răspuns utilizator avertizat