| Elly7890 a întrebat:

Ce ar trebui sa ii faca o femeie unui barbat cand fac dragoste? adica nu sa participe doar barbatul ci si femeia? sa il faca sa se simta cat mai bine?

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Amandoi trebuie sa participe

| Oana92 a răspuns:

Sa nu stea ca lemnul, sa preia controlul, sa-i spuna partenerului ce ii place si ca nu, sa il atinga, sa il mangaie, sa ii spuna cuvinte"dulci"...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Amândoi trebuie să participe, nu numai unul.
Vorbe dulci, preludiu acolo, dragoste tandră şi profundă!
Te pup!

| zeulzamolxe666 a răspuns:

Sa ii faca in ciuda si sa lipseasca!

Răspuns utilizator avertizat
| m2704 a răspuns:

POi preludiu, mangaieli cat de multe, incearca pozitii in care sa muncesti si tu, sa stai deasupra, sex oral daca nu te deranjeaza. Iubiti-va mult!

| opreacatalina88 a răspuns:

Buna! trebuie sa faci de toate, daca vrei sa se gandeasca doar la tine, inclusiv sex oral.si eu eram reticenta la inceput, dar am incercat fara sa faca el aluzie.nu atat de rau precum pare.aaa...si mangaieri, pozitii noi, lenjerie intima cat mai sexy.informeaza-te si surprinde-l cand nu se asteapta! ia initiativa! sp daca ti-a iesit.te pup.