| brunetzika16 a întrebat:

Nu a aparut continuare la NINI?

2 răspunsuri:
| valentynrobert a răspuns:

Nu! NINI nu se mai difuzeaza deoare ce era prea multa dragoste si amor si se mai uitau si copi mai mici si parinti au facut scandal la televiziunea Disney! Dar le poti vedea pe net! In plus si mie imi placeau foarte melt asa ca si mie imi pare rau! Serialul se termina cam asa : Tomas se insoara cu NINI ia Selina sta pe drumuri cu fratele ei Vicor! Iar copii stau fericiti cu Nini si Tomas!

| AlexGabrielASC a răspuns:

Inca nu a aparut dar am auzit ca incepe pe la jumatatea lui decembrie. Funda?