| AIeXxX a întrebat:

Nu-mi aduc aminte cum se numea un film, poate ma puteti ajuta? Stiu ca protagonistul se putea teleporta in trecut, a fost omorit din greseala, cand sa teleportat intr-un loc unde era iarna(nu este "Jumper") stiu ca mama lui a murit intr-un accident de masina.
Mersi

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Vezi Hitman (2007), dar nu-mi amintesc să fie cu teleportarea...
https://www.youtube.com/watch?time_continue=176&v=LVqxMCZ3u6k

| AIeXxX explică (pentru floresdemayo):

Da nu e joc, este film, si actiunea nu se petrece iarna, zic ca a fost teleportat intr-un loc unde era iarna si a fost impuscat din greseala crezand ca este un cerb