| stefy57 a întrebat:

Nu reusesc sa gasesc subtitrarea in limba romana a filmului
,, The Proposition"-1998. Am epuizat toate cautarile.
Ma poate ajuta cineva?

3 răspunsuri:
| stefy57 explică:

Mai insist cu intrebarea pusa cu ceva timp in urma, poate se indura cineva sa ma ajute.As vrea sa revad filmul,, The Proposition" din anul 1998 cu subtitrare in limba romana. Pe google nu am reusit sa-l gasesc. Dati-mi niste sfaturi.
Filmul a rulat acun cativa ani pe Hallmark sau Film Cafe.
Multumesc anticipat.

| kukool a răspuns:

Cu subtitrarea nu te pot ajuta dar pot sa iti dau un link unde poti vedea filmul online cu subtitrare si poti sa il si descarci tot de pe acel site http://movieplex.ucoz.com/......24-1-0-688

| stefy57 explică (pentru kukool):

Multumesc pentru raspunsul rapid, dar este vorba de filmul,, The Proposition"din anul 1998, total diferit de cel din 2005.
Nu l-am gasit nici on-line subtitrat.