| PatryRox a întrebat:

Nu stiti cand va aparea sezonul 3 din Vampire Knight? un trailer ceva? plss [ funda love struck ]

Răspuns Câştigător
| ღViS3CoLoRaT3ღ a răspuns:

Nu vei gasi nicaieri..., nu se stie nimic despre.Si eu asta astept cel mai mult, cica va aparea in octombrie, insa poti citi manga daca stii engleza.:P este si in romana dar e foarte putin tradus daca vrei ti-l dau dar nu ajungi prea departe http://mangazup.com/vampire-knight-0-2 :P sper ca te-am ajutat funda?

8 răspunsuri:
| AAAA31 a răspuns:

Buna.nu se stie daca vor mai face si sezonul 3,dar fani au facut o petitie,ajuta si tu.Uite linkul: http://www.gopetition.com/petitions/vampire-knight-season-3/sign.html#se .Daca esti fan.completeaza petitia ! :X

| PinkDea a răspuns:

Nu exista trailer inca ...se spune ca in toamna asta sau anul viitor

| ღViS3CoLoRaT3ღ a răspuns:

Si eu am semnat petitiatongue

| Yukki a răspuns:

Pai normal s-a spus ca voiau sa faca un caudou de craciun pentru fani, dar au anulat deoarece... nu stiu, dar stiu ca trebuia sa apara in perioada Craciunului, si eu imi doresc foarte mult sa apara. e cel mai tare anime cu o poveste de dragoste. sau macar cu vampiri am auzit ca cica au avut niste probleme cu difuzarea si nici nu au avut timp sa creeze toate episoadele si au tenuntat. lasandu-ne pe noi gura casca TT^TT da stiu. sunt la fel de dezamagita ca tine

| roxana230 a răspuns:

trailer a aparut cauta pe youtube si a aparut di vapire knight dor replicile se numeste vampire knight destiny dar nu au aparut inca episoadele

| roxana230 a răspuns:

Au aparut replicile se numeste vampire knight destiny si trilerul cred ca a aparut pe youtube succes

| jora_8355 a răspuns:

In curind o sa apara