| userul7200 a întrebat:

Nu stiti cum as putea sa vad "Catel-ul Blogger" pe internet? Sau doar cand va aparea la Disney Channel va fi oficial lansat film-ul?

4 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Spune-mi,cuvantul "omul" se scrie dezlegat? Daca nu, invata acum ca nu se pune cratima pentru articolul "ul". Filmul a avut premiera pe 12 octombrie 2012, in urma cu 6 luni adica. Poate il vei vedea pe undeva, dar nu vei avea subtitrare. Cat despre "sambata sau luni Martie", mi se pare cea mai ciudata data pe care am vazut-o vreodata, de parca luna martie ar avea 7 zile laughing Mai invatati putina carte dragilor, o sa rada lumea de voi cand cresteti, si nu vrem asta ca sunteti de-ai nostri.

| userul7200 explică (pentru valentingb):

Nu suntem la ora de romana...eu nu am spus sa imi explici tu cum se scrie ''omul'', ci sa imi spui daca a aparaut deja film-ul acela sau unde il pot vedea.Recunosc ca am cam uitat romana pentru ca merg in Austria la scoala.Dar am vazut reclama la Disney Channel si nu am mai avut rabdare pana ce apare pentru ca parea interesant laughing.

| valentingb a răspuns (pentru userul7200):

Bravo tie, daca studiezi in alta tara inteleg ca esti capabil. Bravo! Nu suntem la limba romana, dar un baiat capabil ca tine n-ar avea probleme in a invata asta, nu? Poti sti mai multe limbi foarte bine. Bafta multawinking

| ionutzinca a răspuns:

Este sambta sau luni Martie.