| BiancaDuta a întrebat:

O sa va pun o intrebare..cam..hmm.tampita....credeti ca se poate face in realitate chidori-ul lui Sasuke rasenganul lui Naruto?big grinlaughing

13 răspunsuri:
| saku970 a răspuns:

Nu,nu cred laughing decat prin efecte speciale...cea ce nu ar fi real, deci NU!

| わたなべ久美子 a răspuns:

Posibil laughing daca iti deschizi toate cele 7 chakre laughing

| BiancaDuta explică (pentru わたなべ久美子):

laughingNu vorbesti serios, nu? Ai incercat vreo data?laughing

| わたなべ久美子 a răspuns (pentru BiancaDuta):

Nu stiu ce sa zic, am citit pe un site satanis cum poti sa le deschizi si am incercat sa deschid prima cheakra si nu am simtit nimic.

| DaDinFund a răspuns:

Rasenganul e mai greu de realizat, insa chidori e joaca de copil. Eu fac chidori de fiecare data cand depasesc limita alcoolului permis. Ajung acasa, realizez ca nu am cheile la mine si ma apuc sa atac usa cu chidori pana cedeaza sau imi raspunde cineva. Este foarte eficient, aud cantecul pasarilor si a doua zi.
Nu iti recomand sa incerci deoarece ai nevoie de mult antrenament pentru a ajunge la un nivel atat de avansat. Sper ca intr-o buna zi voi stapani si rasenganulwinking
Sper ca te-am lamurit.

| BiancaDuta explică (pentru DaDinFund):

Dar cum il faci?laughinglaughinglaughing

| DaDinFund a răspuns (pentru BiancaDuta):

Tehnica de obtinere a unui chidori este un mare secret! Nu trebuie dezvaluita neinitiatilor! Niciodata! Insa, imi place determinarea ta, asadar, iti voi spune, dar tu sa nu mai spui nimanui.
Trebuie sa fii intr-o stare de completa relaxare si sa iti golesti mintea de grijile lumesti. Acest lucru se intampla de obicei dupa 2 sticle de vin sau 3-4 sticle de bere. Dupa ce imi golesc mintea plutesc pana acasa pentru a incepe practicarea acestei tehnici. Cea mai buna tinta este usa. Nu incerca cu peretele, nu functioneaza!
Iti colectezi toata energia in mana stanga, iti iei avant si aplici un chidori distrugator usii care iti sta in cale. Dupa 2-3 astfel de tehnici mana va capata o culoare purpurie. Nu te ingrijora, e normal la chidori! De obicei, apare tata care imi da un rasengan dupa ceafa si intru la somnic. Cantecul pasarilor te va insoti si a doua zi.
Asadar, ai nevoie de concentrare, determinare, lichid magic si o usa. Restul vine de la sine. Sa nu crezi ca tehnica e asa cum o arata in Naruto. Pffft! Acea tehnica e mult simplificata!
Daca decizi sa incerci: mult succes!

| わたなべ久美子 a răspuns (pentru DaDinFund):

Cred ca gumestiraised eyebrowsCum sa faci asa ceva?straight face

| BiancaDuta explică (pentru DaDinFund):

Ce lichid magic?

| BiancaDuta explică (pentru DaDinFund):

Dete-n colo, ca nu cred! Poate asa faci cand esti beat...si iti vine sa dai cu pumni in usalaughingSi normal ca mana se face vanata daca dai ca nebunu cu ea in usa.

| DaDinFund a răspuns (pentru BiancaDuta):

E si asta o teorie...

| DaDinFund a răspuns (pentru BiancaDuta):

Vin, bere, rachiu de prune, tot ce e fermentat happy