| Ioscaa1 a întrebat:

Ok,deci in viata mea nu am vazut un film de groaza(horror, thriller). Pana acuma care este cel mai fain? Nu vreau 100 de filme,doar unu si bun, FUNDA!

10 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Wrong Turn.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Horror: haunting in connecticut 1 si 2
thriller: the jacket
sper sa-ti placa, daca da spune-mi! pot sa-ti dau o gramada, dar daca tu ai vrut doar unul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Horror terifiante :
Dead Silence (2007)
Evil Dead (2013)
Silent Hill (2006)
Silent Hill: Revelation 3D (2012)
Mirrors (2008)
Mirrors 2 (2010)
Fragile (2006)
Stay Alive (2006)
The Fog (2005)
The Unborn (2009)
Sl8n8 (2006)

Toate aceaste sunt ''crema'' filmelor horror. Deci, oricare ditnre ele sunt la fel de ingrozitoare.
Teroare placuta!

| Pardelian a răspuns:

A nightmare on Elm Street sunt 7 parti toate

| Katherine20 a răspuns:

Îți spun care le-am văzut eu :
-The Ring - deși consider că acest film nu este foarte de groază decât la unele faze, merge pentru început laughing
-The Grudge - e despre o casă bântuită
-100 Feet - e despre o femeie care și-a ucis soțul și care o bântuie
-The Exorcist - ăsta mi s-a părut foarte de groază. E despre o fată posedată de demon.
Am auzit că sunt bune și Final Destination, Saw, The Conjuring, Women In Black

| Andre00 a răspuns:

Sawhappy

| SoKawaii a răspuns:

Cel mai bun film. All hallows eve
-saw
-the nightmare man(cel mai bun al anului 2013)
Insa eu ti l.as recomanda would you rather si un thriller : prom night

| Madalin_Dulia_1990 a răspuns:

The Woman în Black 2: Angel of Death

| yuko21 a răspuns:

The Purge: Anarchy

Întrebări recente