| RAY a întrebat:

Pana la urma cine era criminalul din Riverdale?
Am vazut primele 3 episoade atat

Dau fundita

Răspuns Câştigător
| GPA a răspuns:

Veronica Cecilia Lodge este personajul principal din Riverdale, studentă la liceul Riverdale. E liderul trupei "Veronica and the pussycats și membru al clubului de majorete "River" parcă.
Se mutase din New York în orașul natal al mamei sale din Riverdale, din cauza arestării tatălui ei și a încarcerării ulterioare. Se străduiește să găsească adevărul în spatele loialității și intențiilor tatălui ei, temându-se că va fi eliberat din închisoare și va ajunge din nou acasă.

5 răspunsuri:
| GPA a răspuns:

Adevărații criminali erau Veronica și părinții acesteia.

| RAY explică (pentru GPA):

Stai ca am uitat cine era veronica?

| RAY explică (pentru GPA):

De ce la omorat?

| GPA a răspuns (pentru RAY):

Lucra cu mafia și era adept al drogurilor. Era în schimb destul de înstărit. Pentru el, tot ce conta era fiica, făcea absolut totul pentru ea.

| RAY explică (pentru GPA):

Am vazut ceva gen un jurnal, ala ucidea fete ceva de genu numai stiu

| GPA a răspuns (pentru RAY):

Veronica Cecilia Lodge este personajul principal din Riverdale, studentă la liceul Riverdale. E liderul trupei "Veronica and the pussycats și membru al clubului de majorete "River" parcă.
Se mutase din New York în orașul natal al mamei sale din Riverdale, din cauza arestării tatălui ei și a încarcerării ulterioare. Se străduiește să găsească adevărul în spatele loialității și intențiilor tatălui ei, temându-se că va fi eliberat din închisoare și va ajunge din nou acasă.