| LeeShaxx a întrebat:

Urmaresc The Mentalist si am vazut primele 6 episoade si pana acum episoadele nu au legatura intre ele. In continuare au legatura? Merita urmarit pana la urma? Fara spoilere va rog big grin

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Singura legatura este Red John, pe care il urmareste de mult timp Jane. Intr-adevar sunt cazuri distincte pentru fiecare episod dar cu o legatura subtila spre Red John.Pentru ce viitor, scuza-ma dar nu sunt clarvazator, sa stiu cum vor fi.
P.S.La ce te referi cand spui spoilere?

1 răspuns:
| OnuOnulică a răspuns:

Mie mi-a plăcut mult. Nu l-am terminat, dar vara aceasta o să-l termin. Serialul merită vizionat.