| Ramona_1934 a întrebat:

Pana la urma in the vampire diaries Elena va avea un copil cu Damon si moare?
http://www.youtube.com/watch?v=FkqNTJrKJQk

Răspuns Câştigător
| Close2you a răspuns:

Nu, Elena e un vampir si nu poate avea copii, cu atat mai putin cu un alt vampir si anume Damon. Video-ul pe care l-ai vazut e probabil creat de un fan folosindu-se de scene din sezoanele trecute, ajustandu-le in asa fel incat sa reiasa aceasta idee. Hailey e insarcinata cu Klaus, deoarece ea e varcolac, iar el hibrid-varcolac si vampir(amandoi pot procrea). Deocamdata, Elena nu moare, insa vom vedea sezonul viitor happy.

2 răspunsuri:
| Cristina27061999 a răspuns:

Nu cred :o vom vedea in sezonul 5

| TAnonim a răspuns:

Nu