| andreea18_2709 a întrebat:

Pana la urma in serialul vampire diaries damon moare?

Răspuns Câştigător
| LoveKiddie a răspuns:

Nu moare! se saruta cu elena la sf:X

3 răspunsuri:
| Radioactive a răspuns:

Nu! Sângele lui Klaus, hibridul, era cheia către vindecare. Dar pentru asta Stefan a renunţat la viaţa lui cuminte şi va pleca cu Klaus. Se simţea vinovat pentru. faptul că el ajutase transformarea în vampir a lui Damon, el l-a făcut să bea sânge ca transformarea să fie completă.

| idontknow_6236 a răspuns:

Nu are cum, daca el ar muri ar ramane serialul fara audientalaughing
Oricum in ultimul episod l-a salvat Katherine, deci nu mai moare!