| AidaAmaranta a întrebat:

happy cum se va termina The Vampire Diaries? pana la urma Damon va transforma pe Elena in vampiri? Cum scrie si in carte? Mersi.

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

In carte da, Damon o transforma pe Elena in vampir, insa in show nu se stie inca happy

5 răspunsuri:
| MissJupiter a răspuns:

Cartea este foarte trista eu am find din wisconsin am toata seria de carti din 1992 si le-am citit iar elena ramane cu stefan iar damon moare pentru a o salva pe bonni si cei din curtea celesta le-au sters mintile tuturor si elena s-a intors la viata ei normala ca eleva si iubita a lui stefa crying

| LifeIsNotPerfect a răspuns:

E diferit rau de carte dar da o transforma apoi ea moare apoi revine la viata ca om

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se spune ca elena va fi cu damon

| claudia_7516 a răspuns:

Da...asta se va intampla

| claudia_7516 a răspuns:

Da asa este.se va trasforma in vampir.si va fi cu damon.mai tarziu