| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cei care urmaresc, ce parere aveti de serialul "Fiica ambasadorului"?
Care e personajul vostru preferat?
Ale mele sunt frumoasa N.are, Sancar si boierul Gediz big grin

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu îmi plac serialele, unul singur mi-o plăcut de m-a făcut sa stau pana la 5 jumate dimineața pe vremea aia aveam un somn relativ sănătos. Serialul se numea 'în acea noapte ' ( in that night )

Răspuns utilizator avertizat
| Brizbriz a răspuns:

Https://www.imdb.com/title/tt11256614/
serial de nici nota 6
insa mai ales, este Turc, cu alte cuvinte auto-propaganda turceasca
eu nu vreau sa vad nimic turcesc, din momentul in care am vazut, din greseala (se uita maica-mea), cum "eroul" NOROCIT turc a infipt "eroic" steagul otoman intr-o cetate CUCERITA
deci "eroii" lor sunt cei care le-o trag unora nevinovati X(
iar asta vad pe un canal romanesc, dupa ce turcii ne-au tras-o RAU timp de sute de ani... chiar mi-a venit acru!

insa, recunosc, gagica arata TRAZNET;))

| Superior a răspuns (pentru Brizbriz):

Varsa-ti razbunarea pe ea

| Goete a răspuns:

Acum te deghizezi in anonim? :p