| Paul1126 a întrebat:

PEntru FANII BLEACHbig grinUpa ce se Lupta Ichigo cu Ginjo si il invinge s-o terminat seria bleach, nu exista nicio continuare?

13 răspunsuri:
| Ichigo a răspuns:

Ba da, nu s-a terminat nici pe departe... dar din motive necunoscute producatorii au inlocuit bleach cu ceva rahat de serial care il pupa in fund pe Lee din seria Naruto. daca vrei Bleach, citeste manga, Al cincilea arc este despre Quincy si este si ultimul din seria Bleach. Apropo, Bleach a avut 5 arcuri, 1 pentru fiecare personaj principal. Primul a fost pentru Rukia, dupa care Orihime ( pana a fost salvata) dupa aceea a urmat Ichigo ( pana la batut pe Aizen ), asta ultimul animat a fost despre Chad cu fullbringul si acum ultimul capitol va fi despre Ishida

| Paul1126 explică (pentru Ichigo):

Nu stiam pana acum de nici un "arc", oricum imi poti da linkul de la site cu manga unde ma pot uita ca am cautat si n-am gasit

| Ichigo a răspuns (pentru Paul1126):

De aici incepe noul sezon, ai pierdut doar vreo cateva capitole... 5-6 acolo http://www.mymangaspot.com/bleach/480/

| Kyrie a răspuns:

Arcul cu Aizen a fost sfarsitul povestii, restul sunt doar fillere din trecut

"Ulquiorra cel mai puternic espada big grin"

| Paul1126 explică (pentru Kyrie):

Dupa ala cu aizen iti pierde puterile si apare fullbringu apoi vine rukia si il face din nou shinigami

| AsasineGame a răspuns (pentru Kyrie):

Ulquiorra nu-i cel mai puternic mai sint inca 3 nel e mai puternica

| Doesntmatterbro a răspuns:

De fapt sunt 15 sezoaneSezonul 1 Arcul de substituție(2004-2005) Sezonul 2 Intrarea (2005) Sezonul 3 Salvarea (2005–2006) Sezonul 4 The Bount ( devoratorii de suflete ) (2006) Sezonul 5 Asaltul (2006–2007) Sezonul 6 Arancarul(2007) Sezonul 7 Hueco Mundo (2007) Sezonul 8 Arancarul 2 (2007–2008) Sezonul 9 Noul căpitan Shūsuke Amagai (2008) Sezonul 10 Arancarul 3 ( Arancarii / Shinigami)(2008–2009) Sezonul 11 Trecutul (2009) Sezonul 12 Arancarii 4 ( Bătălia de decisivă la Karakura )(2009) Sezonul 13 Zanpakutō ( Povestirea ) (2009–2010) Sezonul 14 Arancarii 5 (Decădera) (2010–2011) Sezonul 15 Gotei 13 ( Armata invadatoare)(2011) Sezonul 16 Shinigami Temporar pierdut (2011-2012) Imi pare rau dar bleach s-a terminat doar in manga continua din pacate ultimul sezon este Shinigami Temporar pierdut intre 2011-2012 pacat pentru ca era singurul anime fain

| DJ97 a răspuns:

NU, din pacate seria Bleach s-a incheiat cu acel episod de care spui tu (366). sad
E posibil ca peste ceva timp (6-12 luni) sa inecapa o noua serie Bleach cu un alt nume, asa cum a fost cu Naruto si Naruto Shippudenwinking

| noname956 a răspuns:

Daca vrei sa mai discutam intra aici! http://bleach-for-fans.forumgratuit.ro/

| AsasineGame a răspuns:

Oameni buni nu va ingrijorati bleach incepe un nou sezon fascinant cu multi oameni puternici unul din ei este juha bath. Ichigo are alt bankai cu doua sabii una mica si una mare din pacate ichigo este pecale sa moara.Deci ultimul episod era 366 dar oameni care fac acest desenele anime pentru voi au facut manga dar nu le poate sa le pue pe net dar sa fiti mutumiti ca au facut 512 iar urmatorul este plasat. Ichigo avea 6 forme: 1:fullburingt 2:fullburingt+formashinigami 3:fullburingt+shinigamibankai 4:fullburingt+shinigami 5:fullburingt:+shinigami+masca 6:fullburingt+shinigami+masca+bankai.Deci atunci acel om a observat ca din gitul lui Ichigo ese niste raitsu atuncu se sfirseste episodul pentru a viziona:https://www.youtube.com/watch?v=hjn-uHA8VzI

| AsasineGame a răspuns:

Scuzati-ma de greseli mam grabit

| Kim_Lexy_1989 a răspuns:

De fapt Bleach cu ep 366 a fost decat primul sezon al doilea nu stiu sigur cand incepe