| kalibra21 a întrebat:

Salut.Sunt putin confuz, de curand am inceput sa ma uit la naruto...au fost 200 si ceva de episoade, am vazut ca este si naruto shippuden care este continuarea, cand pleaca el din sat si se intoarce... dar am ajuns la episodul 220 din naruto shippuden si nu gasesc mai departe.Inseamna ca in continuare trebuie sa ma uit la Naruto The Movie 1, 2, 3, 4 si 5 sau cum?sad

Răspuns Câştigător
| Tamiki a răspuns:

Nu, daca ajungi la 220 astepti pana apare si urmatorul episod. IN fiecare jjoi pe animekage. Fundita?

2 răspunsuri:
| kalibra21 explică:

BlackStar ai inteles gresit.am terminat si Naruto si Naruto Shippuden episodul 220...deci dupa cum zice Tamiki trebuie sa astept sa mai apara.

| BlackStar_1525 a răspuns:

Sall! Daca ai ajuns la episodul 220 inseamna ca ai terminat Naruto cand este mic.Acum te poti uita la Naruto Shippuden care are pana in prezent 220 de episoade si trebuie sa mai apara(apare un episod pe saptamana).