| SakuraHarunoさくら春野 a întrebat:

Pentru fanii Naruto: cand afla naruto care ii este mama?(ma refer la kushina uzumaki)insa am vazut ca a aflat care ii tatal lui(al patrulea hokage)
Alta intrebare:
Cand devine naruto hokage?

Răspuns Câştigător
| AndraKame a răspuns:

Naruto afla de mama lui in manga(o sa apara si in anime mai incolowinking ) in capitolul 498 din ultima pagina si continua conversatia cu ea pana in captolul 504 inclusiv.Cat despre cand va deveni Naruto Hokage ramane sa vedem cand decide creatorul anime-uluiwinking. Sper ca te-am ajutathappy.

1 răspuns:
| KushinaUzumaki9 a răspuns:

Pai in anime afla in episodul 246 si nimeni nu stie cand naruto devine hokage, asta depinde doar de Kishimoto