| קคקยรђเςค a întrebat:

Sall...cine stie ce s-a intamplat cu mama lui Naruto(Kushina Uzumaki )

Răspuns Câştigător
| TheGrooveStreet a răspuns:

Cand ea si yondaime(tatal lui naruto) s-au luptat cu noua cozi a fost foarte slabita. madara uchiha a aflat ca atunci cand va naste sigiliul va fi foarte slabit si ar fi putut sa il fure pe noua cozi (asa s-a produs acel mare atac asupra satului) chiar in ziua in care naruto s-a nascut. Inainte ca yondaime sa sigileze vulpea in naruto kushina care era inevitabil ca o sa moara deoarece era slabita i-a dat toata chakra care i-a mai ramas lui naruto.

2 răspunsuri:
| Bezea a răspuns:

A murit la nasterea lui Naruto. Dar se intalneste cu el mai tarziu in anime/manga cu ajutorul unui jutsu(tehnica ninja etc. etc.) si il ajuta sa stapaneasca vulpea.

| w3xuLik a răspuns:

O mananca ursuwinking