| anonim_4396 a întrebat:

Pentru fanii Pariu cu viata ce credeti ca se va intampla cu Andrei? din ce se vede pare ca va muri dar eu nu cred pentru ca astfel nu va mai avea farmec serialu straight face voi ce credeti happy?

3 răspunsuri:
| moilolyta09 a răspuns:

Nu va muri pentru ca pe s-iteul lor official o sa fie balul de absolvire si era si el acum.asa ca nu va muri cine nu ma crede aici:

pariucuviata.protv.ro/stiri/pariu-cu-viata-se-apropie-de-final-dar-revine-la-toamna-la-pro-tv-cu-sezonul-3.html

| bytzy09 a răspuns (pentru moilolyta09):

Am vazut da parca era mai interesant sa nu stiu asta laughing)) sa fie tensiunewinking

| darkgirl58 a răspuns:

Poate baga pe altcineva tocmai de aia se numeste Pariu cu viata asa ca nu cred ca o sa moara dar cred ca o sa dramatizeze totul