| Antohi_Andrada_1998 a întrebat:

Poate sa imi spuna cineva cand apare,, Tokyo Ghoul " sezonul 3?

17 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Sezonul 3 Tokyo Ghoul va fi lansat în toamna/iarna lui 2016 - vezi linkul :
http://when-will.net/......-2015.html

http://www.animemaru.com/tokyo-ghoul-season-3-confirmed/

Nu s-a anunţat data exactă.

Toate cele bune!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Joi

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Iarna asta. De abia astept.

| MistretulPufos a răspuns:

In iarna anului acesta big grin

| DoarBogdan a răspuns (pentru MistretulPufos):

Inca un fan big grin

| MistretulPufos a răspuns (pentru DoarBogdan):

Da, am vazut sezonul 1 si 2 acum cateva luni big grin

| DoarBogdan a răspuns (pentru MistretulPufos):

Si eu big grin Si ti-a placut? Mai ales mesajul din primul sezon de la final?

| MistretulPufos a răspuns (pentru DoarBogdan):

Mi-a placut, *spoiler* Kaneki se schimba foarte mult si il invinge pe Yamori, nu?

| DoarBogdan a răspuns (pentru MistretulPufos):

Da, Jason. big grin dar schimbarea aia a fost geniala big grin

| MistretulPufos a răspuns (pentru DoarBogdan):

Exact big grin, tu te uiti cu subtitrare in romana sau engleza, doar de curiozitate?

| DoarBogdan a răspuns (pentru MistretulPufos):

La asta in romana laughing
M-am uitat la Akame Ga Kill in engleza.

| MistretulPufos a răspuns (pentru DoarBogdan):

big grin, am vazut doar sezonul 1 la Akame ga Kill, trebuie sa il vad si pe al doilea, ai vazut cumva Fullmetal Alchemist Brotherhood?

| DoarBogdan a răspuns (pentru MistretulPufos):

Da happy Pe asta am inceput sa il vad acum mult timp, dupa am mai vazut online din el. Foarte frumos.

| MistretulPufos a răspuns (pentru DoarBogdan):

Da, este animeul meu preferat, si mai e unul, FMA fara Brotherhood mai vechi dar cel nou seamana mai mult cu manga-ul

| DoarBogdan a răspuns (pentru MistretulPufos):

; cu manga nu le prea am happy