| buffymuff a întrebat:

Puteti sa-mi faceti o lista cu toate filmele Disney Channel si Jetix? Nu numai cele noi, inclusiv cele vechi cum ar fi "Casper o intalneste pe Wendy", absolut toate.

8 răspunsuri:
| izabelageorgiana a răspuns:

1.Magicienii din Waverly Place filmul;
2. Vrajigemenele (1 si 2);
3. Dadaca (1 si 2);
4.Frumoasele de la laptarie;
5. Povestea jucariilor 2;
6.Masini;
7.Mama mea se intalneste cu un vampir;
8.Citeste si plangi;
9.Echipa de catei;
10.Mulan;
11.Zenon;
12.Proiectul Mercury;
13.Fratele lider;
14.Intalnire cu un star;
15.Compania monstrilor;
Cam pe astea le stiu. Sper ca te-am ajutat.

| abbby a răspuns:

Echipa de catei;

Lemonade mouth;

Johnny Tsunami;

Mame in greva;

Vraji-gemenele;

Vraji-gemenele 2;

Gheata subtire;

Frumoasa si Bestia;

Toata lumea vorbeste;

Mulan;

16 dorinte;

Johhny kapahala;

Al 13-lea an;

Camp rock;

Cheetah Girls;

Cow Belles;

Dadnapped;

Den Brother;

Harriet The Spy: Blog Wars;

Hatching Pete;

Avalon High;

SHARPAY'S FABULOUS ADVENTURE.

| RăzvanEZP a răspuns:

Ras cu plas.ro sectia desene animate, sunt toate.

| buffymuff explică:

Nu! Astea sunt prea noi, cum sunt Oh bebe si dadaca. Filmul cu golful, cu Wendy si Casper. Cele de pe jetix.

| PinkLove a răspuns:

Echipa de catei, Magicienii din Waverly Place, Johny Tsunamy, Sharpay Fabulous Adventure, Hannah Montana, Zack si Cody - Ce viata minunata, Frumoasele de la laptarie, Lemonade Monnth, Camp rock, Phineas si Ferb, Mame in greva, Vraji - gemenele, Mulan, Liceul Avalon, Sony si stelutele ei norocoase, Pucca, Casper o intalneste pe Wendy, Frumoasa si Bestia, Ice sage, Shake It Up, Viata in acvariu, Zack si Luther, Dadaca, Povestea jucariilor, Zenon, Fratele Lider, Intalnire cu un star, Compania Monstrilor, Masini, Mama se intalneste cu un vampir, Proiectul Mercury.

| Hαٱlʒყ a răspuns:

Topdesene.com - gasesti tot. :-x
Funda puppy dog eyes333?