| anonim_4396 a întrebat:

S-a facut un film despre unul ce, dupa |cateva zile...| ramas cu mana blocata, si-a taiat mana cu un cutit sa scape. Nu stiti cum se numeste?

6 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Nu e asa cum spui tu. Filmul se numeste 127 Hours si asta reprezinta timpul pe care tipul l-a petrecut cu mana blocata intre stanci. E foarte bun filmul, dar...cam sangeros, totusi.

| freehugs a răspuns:

Foarte bun filmul!

| Ionait a răspuns:

Filmul se numeste "127 Hours". Omul s-a chinuit, asa cum spune si numele filmului 127 de ore, nu 300 zile.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eh, scuze dar asta mi-a trecu prin cap... 300 de zile, Doamne ce minte am si eu...

| BESTNICK a răspuns:

Asta e vechi deja laughing) filmul se numeste 127 hours.si 300 de zile nu crezi ca e cam exagerat?laughing))), 1 an are 366 sau 365 de zile in functie daca e bisect sau nu.la 300 de zile baiatul acela facea latei la cuc. oricum vizionare placuta

| BESTNICK a răspuns:

Stai linistit ca nu mai spunem nimanuiwinking laughing))))