| Furnicuta000 a întrebat:

Sa ma lamureasca si pe mine cineva. Abonamentul Netflix de 5 euro permite sa te uiti pe un dispozitiv sau 2 in acelasi timp? Deci unul sau 2? Ca il am de vreo 2 luni si cand se uita cineva din casa pe Netflix (pe acelasi cont, evident) si apoi intram si eu de pe alt tv nu ma lasa sa ma uit, zicea ca e folosit "de prea multe persoane" iar in seara asta m-am uitat 2 ore in timp ce se uita altcineva de pe alt tv. Am cautat detalii despre abonament dar nu mai gasesc, are cineva un link?

7 răspunsuri:
| DonMoldo a răspuns:

Scrie chiar pe site dar cine sa citeasca https://imgur.com/a/5Hn6UdA

| Furnicuta000 explică (pentru DonMoldo):

Desteptule, cand intru pe site mi se deschide direct aplicatia si nu le apar informatiile astea la cei care au cont. Ti-a luat mult timp din timpul tau de copil trist sa-mi raspunzi la intrebare?

| LiviuSorinel23 a răspuns (pentru Furnicuta000):

Putea-i sa te deconectezi cum am facut si eu sa-ti dau ti-e raspunsul laughing dar neuronu ala nu prea stie se zbate saracul de unul singur dupa ce ca esti si proasta mai si semanlizezi si dai ignor laughing sau pur si simplu dai la abonamente direct de pe Netflix si vezi acolo https://imgur.com/a/8meYLwl sarac-o.

| goguPatent a răspuns (pentru Furnicuta000):

Si nu puteai si tu sa intri pe link in incognito si sa nu te mai iei de altii pe net?

https://help.netflix.com/en/node/24926

| Furnicuta000 explică (pentru LiviuSorinel23):

Te-ai suparat asa tare ca ti-am dat ignore ca ai intrat de pe alt cont sa lasi acelasi comentariu stupid si fara rost? E intrebarea mea, pot sa intreb orice. Pot sa intreb si cat fac 2+2 daca vreau. Dar normal ca nu o sa stii sa raspunzi nici la intrebari elementare. Hai mars de aici

| Furnicuta000 explică (pentru goguPatent):

Pe ce link sa intru? Am cerut link. Vezi tu cumva ca mi-a dat cineva mai sus? Eu nu pot sa intru pe site de pe google fara sa ma bage in aplicatie si nu vreau nici sa ma deconectez si nici sa sterg aplicatia

| goguPatent a răspuns (pentru Furnicuta000):

Uite pe ăla pe care ți l-am dat eu, îl deschizi in incognito și gata. Nu ștergi nici aplicație, nici nu te deconectezi ( de parca un logout și un login ar fi mare scofala)