| Blandiana05 a întrebat:

Sal.pe viki.com nu imi poate afisa subtirarile la serialele coreene. oare e din cauza ca am pus prima limba romana? sau de ce? va rog, ceva idei, daca aveti! funda!

Răspuns Câştigător
| AndreeaCojo a răspuns:

Dai in sus in colt in dreapta la my languages si le pui pe toate la romanian

1 răspuns:
| saku970 a răspuns:

Da la home si da din nou la "my language " si alege ca a II a limba alt ceva gen Engleza si dupa o sa iti apara, deoarece nu toate serialele au sub in romanawinking.